Večírek školy – dozvuky

V pátek 9. 2. proběhl školní večírek na IH Zlín. Bylo nás moc a moc, a proto jsme se trochu tísnili, ale ve finále byla spousta rodičů a přátel školy nadšená. Někteří opouštěli svá stanoviště až hodně po půlnoci a ani odcházet nechtěli. A protože byl ples tak super, nesměl chybět i super fotograf. Díky fotkám nás zvěčnil bývalý žák Lukáš Králíček, který spolupracuje i se zlínskou Zoo Lešná a také vyhrává různé soutěže se svými fotografiemi. Kdo chce nakouknout, může se podívat do galerie. Všechno to chce ale zažít na vlastní kůži! Takže příští rok se těšíme na další akci!

Mgr. T. Dobšová