Informace pro rodiče vycházejících žáků o další možnosti studia jejich dětí na středních školách v celé České republice.

Přijímací řízení na střední školy 2024 - prezentace

Pokyny k vyplňování přihlášek  na SŠ

Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace, 103019600
              Zlín, Křiby 4788

Mgr. Leona Lukašíková, výchovná poradkyně       lukasikova@zskriby.cz

Informace o oborech, školách a uplatnění absolventů ve všech souvislostech

Na www.infoabsolvent.cz najdete především úplnou vzdělávací nabídku všech středních a vyšších odborných škol v ČR s množstvím informací o každé škole i oboru vzdělání

Na www.infoabsolvent.cz rovněž najdete

Uvedený informační systém byl vytvořen v Národním ústavu odborného vzdělávání v rámci systémového projektu ministerstva školství VIP Kariéra a je nejrozsáhlejším a nejúplnějším informačním systémem s plně aktuálními daty. Systém je pravidelně inovován a bude v dalších letech výrazně rozšířen v rámci pokračování projektu VIP Kariéra II - Kariérové poradenství.