Lešná - sponzorství zvířat

Každoročně před Vánocemi žáci naší školy dělají dobrý skutek a přispívají na adopci zvířat v ZOO Lešná. Celé to začalo příspěvkem pandě červené, ale v posledních letech jsou příspěvky tak štědré, že můžeme pomáhat i dalším zvířatům. A tak jsme poskytli pár tisíc navíc nejen pandám, ale také dželadám, medvědům, kosmanům, vydrám, hyenám, aligátorům, tygrům, bodlokům a dalším obyvatelům ZOO. Vedení Lešné nám za naše dary poskytuje vstup zdarma pro pár tříd – samozřejmě vybereme ty nejštědřejší – abychom se mohli podívat, jak se našim oblíbencům vede. A vždycky se mají skvěle! Snad trochu i díky nám.
                                                                                                                                            Petra Smrčková