Školička nanečisto

Tato akce je určena hlavně předškolákům, ale také jejich rodičům. Ti, co v únoru přijdou, mají možnost si školu projít a prohlédnout si její zákoutí. Pro děti chystají naše paní učitelky různorodé úkoly, při kterých si budoucí prvňáčci vyzkouší své schopnosti a dovednosti a užijí si hodně zábavy. Samostatně či ve skupince spolu s ostatními dětmi si hravou formou vyzkouší různé činnosti – výtvarnou, hudební i tělovýchovnou. Rodiče děti při těchto činnostech doprovází a mají příležitost zjistit podrobnější informace o škole a pohovořit si se zkušenými pedagogy školy. „Školička“ je vždy tematicky zaměřena, v minulých letech nás spolu s dětmi provázely písničky, skočili jsme přímo do pohádky, cestovali po světě a dokonce i časem.

Adéla Poláchová a Petra Smrčková