Sbírka na pomoc Ukrajině

Situace na Ukrajině v posledních dnech nechá jen málokoho klidně spát. Proto i my ve škole nechceme být lhostejní k tomu, co se na Ukrajině děje. Rozhodli jsme se udělat alespoň to nejmenší, co je v tuto chvíli v našich silách.
Ve čtvrtek 3. března a v pátek 4. března proto uskutečníme dobrovolnou peněžní sbírku na pomoc Ukrajině, která bude směřovat na pomoc dětem postiženým válkou a jejich rodinám. Sbírka je organizovaná prostřednictvím Klubu rodičů.
Sbírka je primárně určena žákům a zaměstnancům školy, ale přispět může kdokoliv.
Veškeré podklady a přehled zaslaných příspěvků budou k dispozici právě na Klubu rodičů dne 15. 3. 2022.
Kdy můžete přispět?
Ve čtvrtek 3. března a v pátek 4. března od 7:30 do 7:55 a od 13:00 do 14:00.
Kde?
Na vrátnici školy (kde se dobíjí peníze na obědy).
Děkujeme!
                                                                                                      pracovníci 17. ZŠ a Klub rodičů