Rodilý mluvčí v hodinách AJ

Každý rok před Vánocemi se snažíme o zpestření výuky v hodinách anglického jazyka. Ani letos tomu nebylo jinak. 8 tříd prvního a druhého stupně mělo i letos vyučovaní hodinu s rodilým mluvčím. Tentokrát z USA.

Ben si pro žáky připravil aktivity zaměřené na mluvení s vánoční tématikou. Žáci pracovali individuálně i ve skupinách, dozvěděli se zajímavosti o Vánocích v USA, obohatili slovní zásobu, a ke konci hodiny dostali prostor i na otázky směřující na rodilého mluvčího.

Hodina byla nejen poučná, ale díky tématu se všichni naladili na vánoční notu.

Doufáme, že se nám rodilého mluvčího podaří opět zajistit na konci školního roku i do tříd, které teď tu možnost neměly.

Mgr. Petra Jochová