Rada žáků vybrala obědy na následující týden

Spolupráce školní jídelny s Radou žáků probíhá pravidelně během celého školního roku. I letos si zástupci z řad žáků vybrali obědy na celý příští týden. Po konzultaci ve svých třídách si naši žáci zvolili tyto hlavní chody: svíčková na smetaně, boloňské špagety, pizzu, nugátové knedlíky a samozřejmě nejprodávanější pokrm českých restaurací - smažený kuřecí řízek.
Žáci se tak mohli opět zapojit do chodu naší školy. Věříme, že dětem udělá vybraný jídelníček radost a povzbudí je v závěru školního roku.
Poděkování patří všem žákům, kteří se do vybírání jídel zapojili, a také vedoucí školní jídelny paní Jančíkové za její ochotu.

Mgr. Pavel Růžička