Poděkování záchranářům

Naše škola se zúčastnila celostátní akce s názvem Děkujeme Vám!, konané ve městech po celé naší republice. Děti namalovaly na kamínky obrázky, aby tak vyjádřily poděkování všem zdravotníkům a záchranářům v této nelehké době. Kamínky nosily ke škole, kde je sesbírala a utřídila paní učitelka R. Mikošková. Poté jsem je odvezla na náměstí, kde jsme s paní asistentkou G. Vargovou namalovaly srdce s nápisy a kamínky do něj uskládaly. Namalovaného srdce se slovy poděkování můžete uvidět na náměstí před fontánou. Děti stále ještě kamínky přinášejí a sami vkládají do srdce. Věřím, že alespoň tímto způsobem naše škola vyjádřila podporu již tak dlouho vytíženým sestrám, lékařům a ostatním záchranářům.
                                                                                                                                                                               Š. Seidelmannová