MILÉ MAMINKY, BABIČKY A PRABABIČKY

Druhou květnovou neděli oslavujeme jednu z nejdůležitějších osob v životě dítěte, a to je maminka. Zapomínat nesmíme také na babičky a prababičky, tety a sestřenice, jednoduše na ty všechny silné ženy, které se staly matkami. I my jsme si ve 4. třídách připomněli tento důležitý svátek a všem maminkám a některým babičkám jsme vytvořili k poděkování malý dáreček. Společně jsme si tak ověřili hlavně pracovní kompetence ve školních dílnách. A musím konstatovat, že naši žáci se v životě rozhodně neztratí, ať už budou dále studovat a pracovat hlavou nebo rukama.

A tatínci, nebojte se! Na vás myslíme zase příště na Den otců 18. června 2023.

Mgr. Eliška Holíková