DEN (s) UČITELEM

Vážení a odvážní rodiče žáků 2. stupně,

jako bývalí žáci víte, jak důležitá je role učitele v oblasti vzdělávání a zejména v životě vašich dětí/rodin.
Pojďte se po čase vrátit do školy tentokrát v roli učitele. Náš projekt vám nabídne jedinečnou příležitost nahlédnout do každodenní práce učitele a snad i lépe porozumět jeho každodenním radostem i starostem.
Celý pracovní den strávíte spolu s učitelem, zapojíte se do výuky nebo budete pozorovat průběh hodin a pomůžete s organizací přestávek.
Chce to kuráž a hlavně chuť si něco nového vyzkoušet.
Pokud máte zájem, tak již nyní se na vás těšíme. Vaši odvahu jistě ocení i (vaše) děti. Přihlásit se můžete ZDE.

Dne 9. 4. v 15:00 proběhne informativní schůzka všech zájemců.

Učitelé 2. stupně