Bezpečí na internetu a sociálních sítích v 5. A, 5. C

Tento týden se žáci 5. A a 5. C zúčastnili online programu, prevence na sociálních sítích a bezpečí na internetu. V době distanční výuky, kdy děti tráví většinu svého času v online prostředí, je toto téma obzvláště důležité. Program byl vystavěn pomocí interaktivních technik, kdy se žáci aktivně zapojovali do programu a podíleli se tak na jeho vývoji. Žáci měli prostor sdílet své názory, zkušenosti a doptávat se na cokoliv bez jakýchkoliv obav. Akce splnila svůj účel i očekávání. Děkujeme lektorům společnosti Podané ruce.

Taťána Matušková, Edita Žáková