4. ročníky na ŠKOLE V PŘÍRODĚ

Ve školním roce 2022/2023 se naše škola rozhodla vyzkoušet opět po letech skoro týdenní pobyt pro žáky 4. ročníků. Tohle vše se odehrálo od 9. 5. – 12. 5. 2023. Naše dobrodružství započalo cestou autobusem, ale když jsme konečně dorazili a ubytovali se v hotelu Permoník, bylo všem jasné, že to bude skvělý týden! Dopoledne lehké opakování učiva, odpoledne program, kde se běhalo, přemýšlelo a spolupracovalo. Ani nějaké odřené kolínko nám nezabránilo v tom, že jsme ze sebe vydali maximum při talentové soutěži, ze které byli vybráni žáci, kteří budou dokonce vystupovat na školním plese! Samozřejmě celá akce je pro nás osvěžením v podobě nově utvořených vztahů a nabytých zkušeností do budoucna. Necelý týden uplynul jak voda, a i když jsme poslední večer byli velice znavení, tak se většině rozhodně domů nechtělo. Odvezli jsme si nejen odměny, ale hlavně skvělé zážitky! A jaký další výlet nás čeká dál? No přeci lyžařský zájezd v 7. ročníku!

Mgr. T. Dobšová (školní zdravotník), Mgr. P. Fridrichová (třídní učitelka), Mgr. S. Seiferová (třídní učitelka), G. Graubnerová (asistentka pedagoga)