Zrušení třídních schůzek a další přijatá opatření

Vážení rodiče, z důvodu zvýšených hygienických opatření budou zrušeny plánované třídní schůzky a konzultace s vyučujícími ve dne 17. 3. 2020. S vyučujícími můžete komunikovat prostřednictvím emailu, případně lze dohodnou individuální konzultace.
Zároveň žádáme rodiče, aby si žáci nosili svůj malý ručník na osobní hygienu v aktovce, případně používali papírové kapesníky. Většina tříd na 1. stupni je také vybavena papírovými utěrkami. Škola používá mýdla, která obsahují dezinfekci. Před obědem bude stanoven dohled, který zabezpečí umytí rukou před jídlem. Dále prosíme rodiče, aby respektovali zákaz vstupu do budovy školy (myšleno za šatny).
Škola také ruší odpolední pronájem tělocvičen, aby zamezila vstupu do školy dalším osobám.
V tomto týdnu budou rovněž zrušeny kroužky a doučování žáků (netýká se školní družiny).
Ve škole bude probíhat namátkové měření teplot u žáků a zaměstnanců.
Příchozí návštěvy do školy budou mít k dispozici dezinfekci.
Prosíme o poučení dětí, aby dodržovaly správné hygienické návyky. Škola toto poučení žákům rovněž připomene hned v úterý.
Děkujeme za spolupráci.                            Mgr. Pavel Růžička