Způsob výuky v období domácího vzdělávání

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, jak budeme v tomto období dále pracovat s Vašimi dětmi.
Tento způsob vzdělávání je pro každého z nás nový, neustále se vyvíjí, proto moc prosíme, abyste se v případě nejasností, dotazů, připomínek atp. vždy obraceli na nás vyučující. Jsme tu proto, abychom dětem i Vám pomohli.
Učivo je zadáváno prostřednictvím informačního systému školy každé pondělí. Mnozí vyučující jsou již s dětmi v kontaktu také přes Skype. Ostatní kolegové budou takto s dětmi pracovat v následujícím období také.
Zaměříme se především na profilové předměty, tedy na M, ČJ a AJ.
Nové náročnější učivo budeme přesouvat na dobu, až budou děti opět ve škole (týká se např. některých předmětů na 2. stupni, AJ atd.).
Předměty výchovného charakteru a volitelné předměty nyní upozadíme.
Hodnocení žáků: žáci jsou v tomto období hodnoceni pouze motivačně.
Nemusíte se obávat např. "pětek" nebo poznámek za nesplnění úkolů, neodevzdání v termínu atd.
V této době nám jde především o to, aby měli žáci určitý režim, učivo si procvičovali, nacházeli nové formy vzdělávání a učili se samostatnosti. Nechceme rodičům už tak složitou situaci ztěžovat. Na všem se dá vždy domluvit.
Vážení rodiče, pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se s důvěrou na nás.
Věřte, že se na žáky už moc těšíme!

Za všechny kolegy 17. ZŠ
Mgr. Pavel Růžička