Za odměnu do kina

V úterý 17. prosince se vydalo sedm statečných do kina na Sněžného kluka. Bylo to takové poděkování všem redaktorům z našeho školního časopisu Sedmnáctka za vzornou práci a pomoc. Myslím, že to bylo moc příjemné zakončení našich tvůrčích čtvrtků. Já i žáci se v kině výtečně bavili a na konci jsme všichni zhodnotili, že bychom nějakého yettiho chtěli mít doma. Za sebe i svůj novinářský tým bych chtěla všem žákům, rodičům a pracovníkům v naší škole popřát hezké svátky, šťastný nový rok a vězte, že se v příštích měsících budete mít na co těšit, tak nezapomeňte sledovat stránky školy!
                                                                                                                                 Mgr. Barbora Jestřebská