Způsob výuky pro naše žáky

Vážení rodiče, žákyně a žáci, je velmi pravděpodobné, že uzavření škol bude platit do poloviny měsíce dubna. S ohledem na tuto skutečnost bude výuka v tomto období probíhat vzdáleně.
Vyučující budou průběžně žákům předávat prostřednictvím informačního systému výukové materiály a zdroje pro podporu výuky.

Vedení školy klade důraz na interakci mezi vyučujícími a žáky, a proto budou vyučující žákům zadávat úkoly na domácí přípravu.

Vybrané domácí úkoly mohou být hodnoceny a započítávány do klasifikace.

Všechny úkoly vyučující zadávají pouze prostřednictvím informačního systému školy na webových stránkách www.zskriby.cz.

Dále zasíláme odkazy na podporu online výuky: https://nadalku.msmt.cz/cs     https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/    https://www.mujrozhlas.cz/
Vážení rodiče, žádáme Vás o spolupráci při realizaci této výuky. Především u mladších ročníků prosíme, abyste si dohlédli na plnění zadaných úkolů v daném termínu.

Doporučujeme dětem nastavit pravidelný režim domácí výuky.
Samozřejmě naprosto chápeme, že někdy máte omezené možnosti: méně času, komplikace v zaměstnání či jiné osobní problémy.
Z tohoto důvodu Vám jsou všichni učitelé školy plně k dispozici na školním emailu (příjmení učitele @zskriby.cz, např. novak@zskriby.cz). V případě nejasností, dovysvětlení, dotazů či jiných potíží nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme.

Do těchto složitých dnů Vám přejeme hodně zdraví a pevné nervy.
Věříme, že vše společně zvládneme.
Děkujeme za spolupráci!                          Vaše 17. ZŠ

Archiv novinek >