Veletrh práce a vzdělávání

Vážení rodiče nejen žáků 8. a 9. ročníku,
pokud se zamýšlíte nad otázkou dalšího směřování ve studiu  Vašeho dítka, máte možnost navštívit ve dnech 4.- 5.10.2018 Veletrh práce a vzdělávání. Konat se bude v Kongresovém centru a zástupci středních škol, zaměstnavatelů i Úřadu práce Zlínského kraje Vám odpoví na otázky týkající se studia, praxí, stipendií, úspěšnosti absolventů i možnosti získání zaměstnání. Taková akce se koná ve Zlíně po dlouhé době, tak využijte toho, že můžete získat potřebné informace na jednom místě.

Mgr. Leona Lukašíková, výchovná poradkyně