Vánoční hvězda

Letos poprvé se naše škola ve spolupráci s Klubem rodičů zapojila do projektu Vánoční hvězda. O co se jedná? Žáci druhého stupně mají možnost si zakoupit vánoční hvězdu a tím pomoci hemato-onkologickému oddělení Dětské kliniky v Olomouci. Na výběr mají ze dvou barev - červené a bílé a dvou velikostí - velké za 100 korun a malé za 50 korun. Objednávku posíláme v pátek 16.11. a hvězdy budou naskladněny v úterý 20.11. Pokud budete mít zájem, vaše děti obdrží návratku a zbytek už znáte.
„Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“, je motto charitativní sbírky, kterou organizuje Šance Olomouc.
Děkujeme!
                                                                                                                                    Barbora Jestřebská