Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Ve středu  21.1.2020 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce v pro žáky  6. a 7. ročníku  a 8. a 9. ročníku.
Zájem o tuto jazykovou soutěž je každoročně velký, letos se zúčastnilo 28 žáků.

V mladší kategorii zvítězila Tereza Gajdošíková ze 7.C, na 2. místě skončila Lucie Wolfová ze 7.B a 3. místo obsadila Barbora Darebníková z 6.C.

Ve starší kategorii 1. místo obhájila Nikola Vykoukalová, 2. místo Markéta Holínková a 3. místo Miroslav Krystýn. Všichni tito vítězové jsou ze třídy 9.B.

Všem žákům děkujeme za účast, za vynikající výkony, za skvělou atmosféru a  vítězům v obou kategoriích přejeme hodně štěstí v okresním kole této jazykové soutěže.

učitelé anglického jazyka na 2. stupni