Sedmáci na horách

Poslední únorový týden jsme se sedmáky absolvovali lyžařský zájezd do horského střediska v Javorníkách. Letos se zúčastnilo 61 dětí. Pobyt jsme strávili v horském hotelu Kohútka. Počasí nám přálo a sněhu jsme se také nakonec dočkali.
Během 5 dnů jsme stihli velké množství aktivit. Žáci si výborně zalyžovali, strávili jsme příjemné a veselé společné večery a proběhl tradiční karneval. Na závody v lyžování se letos nedostalo kvůli sněhovým podmínkám. Nechyběla však ani vycházka do zasněžené přírody. Všichni si pochvalovali výborné jídlo.
Žáci si pobyt na horách užili a svým chováním velmi dobře reprezentovali naší školu.

Petr Fiala, vedoucí kurzu