Sedmáci na horách

Třetí únorový týden jsme se sedmáky absolvovali lyžařský zájezd do horského střediska v Javorníkách. Pobyt jsme strávili v horském hotelu Kohútka. Počasí nám přálo a nadílka sněhu byla velmi bohatá.
     Během 5 dnů jsme stihli velké množství aktivit. Žáci si výborně zalyžovali a také bobovali na přírodní bobové dráze. Strávili jsme příjemné a veselé společné večery. Proběhl tradiční karneval a závody v lyžování. Nechyběla ani vycházka do zasněžené přírody. Všichni si pochvalovali výborné jídlo.
     Žáci si pobyt na horách užili a svým chováním velmi dobře reprezentovali naší školu.

Petr Fiala, vedoucí kurzu