Prvňáčci, vítejte na 17. základní škole!

Milé děti, vážení rodiče,
máme za sebou první týden nového školního roku. Jsme moc rádi, že jste si vybrali právě 17. základní školu. Tuto důvěru podporuje i fakt, že si naši školu u zápisu do 1. tříd vybralo nejvíce rodičů ve Zlíně. Doufáme, že jste spokojení a děti se do školy těší. Pro všechny nové děti (ale i rodiče) je na začátku školního roku mnoho informací. Proto Vás prosíme, pokud budete mít jakékoli dotazy, obraťte se na své třídní učitele, kanceláře či zástupce ředitele. Rádi poradíme.
Během léta jsme se snažili opět školu vylepšovat tak, aby se tu děti cítily ještě lépe. Postupně se dokončuje školní hřiště, vybavili jsme některé třídy novými lavicemi, židlemi, nábytkem či novou podlahou. Také se opravily rozvody vody a podhledy v tělocvičnách, do tříd jsme instalovali nové nástěnky a nástěnné mapy. Proběhlo vymalování některých tříd, chodeb či lakování dveří a desítky drobných oprav.
Těšíme se na spolupráci během školního roku!                                                               zaměstnanci 17. ZŠ