Přírodní exkurze podzim/zima

Dne 30. 11. 2018 vyrazila třída 2. B místo do lavic na výlet do přírody. Cílem byl les na Velíkové, kde na děti čekal program o přírodě a v přírodě. Lesem děti provázela Veronika Doušková, pedagožka v lesním klubu a lesní škole Sýkorka, zaštitované spolkem Na Pasece. Děti si užily lesní hry, postavily si lesní pohovku, která se rovnou stala ideálním místem ke svačince, dozvěděly se něco nového o stopách zvířat v lese a přímo si v praxi vyzkoušely, jak takovéto stopy sami nalézt. Děti program bavil, počasí vyšlo ideálně, sice bylo pod mrakem, ale zase ne mrazivo, takže si mohly vše komfortně užít. Z lesa se na závěr nikomu ani moc nechtělo.
                                                                                                                                  Blanka Hlavenková