Přijatá opatření školy v souvislosti s koronavirem

Vážení rodiče, ředitel školy přijal ihned veškerá opatření v souvislosti s koronavirem, abychom v maximální míře snížili možná rizika.
1. V pondělí 9. 3. je na doporučení zřizovatele vyhlášeno tzv. ředitelské volno.
2. V současné chvíli je v ČR 28 nakažených osob, u všech zatím probíhá léčba úspěšně a bez komplikací.
3. Rodiny, které přijely z Itálie, se škole průběžně hlásí. Tito žáci budou 14 dnů v domácí karanténě.
4. Pracovníci školy, kteří navštívili Itálii, budou rovněž mimo pracoviště v domácí karanténě.
5. Všichni vyučující zajistí a zveřejní učivo žákům, kteří jsou v domácí karanténě, prostřednictvím Informačního systému školy.
6. Ve škole probíhá zvýšená dezinfekce a pravidelné větrání.
7. Škola spolupracuje s Krajskou hygienickou stanicí ZK, veškerá doporučení a výzvy neprodleně zveřejňujeme.
8. Všichni žáci budou znovu poučeni o správné hygieně.
9. Omezení akcí mimo školu (páteční večírek by se však měl konat dle plánu).
10. Pokud bychom zjistili, že je dítě jakkoliv nemocné, okamžitě jej oddělíme od ostatních žáků a předáme zákonným zástupcům.
Další opatření budeme přijímat dle nových informací od zřizovatele, Kraje, KHS, MZ atd. O všem Vás budeme okamžitě informovat.
Prosíme rodiče, aby do školy neposílali děti s příznaky nemoci a respektovali přijatá opatření. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonech školy a pracovních emailech. Věříme, že vše společně zvládneme bez komplikací.           Pěkný den.             Mgr. Pavel Růžička