Pečení je součást Vánoc

Vzhledem k tomu, že o Vánocích se v každé domácnosti peče všude, kam se podíváme, jsme se rozhodly změřit síly žákyň 7. ročníku a naší školní jídelny. Měly jsme za úkol napéct rohlíčky (jakoukoliv variantu) a nepečené zdravé cukroví. Vybraná děvčata si vše promyslela, nakoupila a připravila. V pátek 20. 12. jsme skoro celý den strávily ve školních kuchyňkách a připravovaly naše reprezentativní výsledky. Kdo nakonec vyhrát? Samozřejmě, že naše mladé kuchtičky. Za pomoci některých rodičů a dokonce prarodičů, jsme napekly a připravily výborné vánoční cukroví, které mohl ochutnat kdokoliv z druhého stupně po obědě jako dezert. Děkujeme i dalším rodičům, kteří se zúčastnili naší akce v roli porotců a mohli tak vidět výsledky naší práce. Věříme, že jsou žákyně dobře připraveny do budoucna.

Mgr. Tereza Řezáčová