Naše Klauniáda

V pátek 12.října proběhla v rámci Týdne zdraví Klauniáda, odpoledne plné her a pohybu. Jelikož naše školní hřiště prochází rekonstrukcí, všechny pohybové aktivity se tentokrát odehrály v tělocvičně školy. Pro děti byla připravena stanoviště, kde po dobře zvládnutém výkonu dostaly razítko. Po skončení všech disciplín si vyzvedly diplom, ovoce a sladkou odměnu. Odpoledne zpestřil svým žonglérským vystoupením Jiří Sadila. Děti mohly zahlédnout klauna Lea a zvířátka. Na památku si mohly vyrobit odznak s motivem klauna a nechat se namalovat. Celé odpoledne nás doprovázela příjemná hudba. Děti unavené, ale usměvavé odcházely domů. Příští rok se zase uvidíme. A tentokrát už na novém hřišti.

Jana Petřvalská