Losování dětí přijatých k povinné školní docházce na školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že počet spádových dětí přihlášených k povinné školní docházce na školní rok 2020/2021 přesáhl počet volných míst, rozhodne o přijetí mezi nimi los.
Losování proběhne ve čtvrtek 23. 4. ve 13 hodin. Vzhledem k současným mimořádným opatřením v souvislosti s rozšířením nemoci COVID-19 bude losování probíhat za přítomnosti notáře, ředitele školy a obou zástupců ředitele, ale bez účasti rodičů.
Výsledky losování žáků nyní zpracovává notář, který vyhotovuje protokoly a zápis z losování. Moc prosíme o trpělivost. Výsledky budou zveřejněny v původním plánovaném termínu, tedy do 30. dubna. Děkujeme za pochopení.                                                                                     Mgr. Iva Fikeisová