Hippies průvod

Nebudete tomu věřit, ale naší školou šel průvod hipísáků! S písní „Řekni, kde ty kytky jsou“ procházeli krčkem a bavili mladší žáky. Ti zjistili, co jsou tihle lidé zač, že protestují proti válkám a spolu si zazpívali. Ale nebojte, nikdo tady neprostestuje, to jen páťáci měli projekt v hudební výchově.
A jak akci hodnotí sami účastníci? „My osobně jsme nevěděli, co hippies jsou. Ale pak jsme zjistili, že to jsou lidé oblečení v barevném oblečení, nosí korále a jsou šťastní. My celá třída společně jsme se převlékli za takové lidi, chodili po škole a zpívali píseň prvňáčkům. Bylo to moc super a za takovou akci strašně moc děkujeme dětem, paním učitelkám a hlavně paní učitelce Smrčkové!“
Já dětem z 5.A taky moc děkuji, protože byli skvělí, sami si přinesli kostýmy a šly do toho opravdu s chutí. Speciální dík patří Sáře Petřvalské a Báře Šlemendové za krásnou zprávu o akci. Tak buďte veselí a šťastní, ať už jste hippies nebo ne!

Petra Smrčková