Exkurze na Zlínskou Záchrannou službu

V pátek 14. 2. jsme si nadělili krásný dárek na Valentýna! S kroužkem Základy první pomoci jsme se vydali na exkurzi na Zlínskou záchrannou službu. 16 žáků si mohlo projít celý komplex záchranné služby a k tomu dostali výklad od jednoho z dlouholetých zaměstnanců Petra Olšana. Pan Olšan nám ukázal vybavení aut a žáci si zahráli na „šmejděníčko smějdění“ po celém autě. Měli jsme tu čest si zapnout i houkačku či výstražná světla. Z garáží jsme pokračovali dál do odpočinkových místností a posilovny. Cestou na trolejbus jsme si ukázali celý komplex Baťovy nemocnice a završili jsme naši exkurzi návštěvou bufetu, kde jsme si dali sladkou tečku! Příště nás jistě čekají další skvělé zážitky!

Mgr. Tereza Řezáčová