Beseda probačních pracovníků se žáky 9. ročníku

Dne 19.11.2019 navštívili naši školu v týdnu restorativní justice dva pracovníci probační a mediační služby ze zlínské pobočky, paní Zdeňka Kosařová a pan Rudolf Babík. Ve dvou vyučovacích hodinách vysvětlovali žákům, co to vlastně probační a mediační služba je, jaké existují možnosti mimosoudního řešení konfliktů, jaký je nejvyšší trest pro mladistvé pachatele a mnoho dalších zajímavých informací.
    Společně jsme strávili zajímavé dvě hodiny obohacené případy z praxe a doufáme, že příští rok budeme moct vzácnou návštěvu u nás ve škole znovu přivítat.

Mgr. Klára Trynerová